«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінде медициналық және санаторлық-курорттық көмек көрсетуді ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 8 тамыздағы № 536 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 26 қарашадағы N 443 Бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінде медициналық және санаторлық-курорттық көмек көрсетуді ұйымдастыру туралы» № 536 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1970 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде» жарияланған, 2002 жыл, № 39) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 8 тамыздағы бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Тыл департаменті (А.Ж. Әбдірашитов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С. Баймағанбетов

О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 августа 2002 года № 536 "Об организации медицинской, санаторно-курортной помощи в Министерстве внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 443
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 августа 2002 года № 536 "Об организации медицинской, санаторно-курортной помощи в Министерстве внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1970, опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2002 г., № 39).
2. Департаменту тыла (Абдрашитов А.Ж.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, в которых ранее он был опубликован.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    С. Баймаганбетов