"Мемлекеттік кәсіпорындардың төлем қабілеттілігі жағдайына мониторинг жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2006 жылғы 31 мамырдағы N 189 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 8 қазандағы N 439 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
"Мемлекеттік кәсіпорындардың төлем қабілеттілігі жағдайына мониторинг жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2006 жылғы 31 мамырдағы N 189 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 16 маусымдағы N 4254 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (Бекбосынов С.М.) бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                                    Б.Жәмішев

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 31 мая 2006 года № 189 "Об утверждении Правил проведения мониторинга состояния платежеспособности государственных предприятий"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан 8 октября 2009 года № 439
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 мая 2006 года № 189 "Об утверждении Правил проведения мониторинга состояния платежеспособности государственных предприятий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июня 2006 года за № 4254).
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Бекбосунов С.М.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев