Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет Істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 21 қазандағы N 02-01-02/185 Бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Төрағасы келесі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) 2000 жылғы 6 қыркүйектегі N 02-1-7/121 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N А-242 бұйрығына толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1266 тіркелген);
2) 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 02-2-4/179 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N А-242 "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдардың санаттарына үлгілік біліктілік талаптары туралы" бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1741 тіркелген);
3) 2002 жылғы 16 қыркүйектегі N 02-2-4/129 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N А-242 "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдардың санаттарына үлгілік біліктілік талаптары туралы" бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2004 тіркелген).
2. Мемлекеттік қызметті құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Хайдаров А.Ш.) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне белгіленген тәртіппен жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                         Қ. Нұрпейісов

О признании утратившими силу некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 октября 2009 года № 02-01-02/185
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы:
1) от 6 сентября 2000 года № 02-1-7/121 "О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 декабря 1999 года № А-242" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1266);
2) от 25 декабря 2001 года № 02-2-4/179 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 декабря 1999 года № А-242 "О типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1741);
3) от 16 сентября 2002 года № 02-2-4/129 "О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 декабря 1999 года № А-242 "О типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2004).
2. Департаменту правового обеспечения государственной службы (Хайдаров А.Ш.) направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель                               К. Нурпеисов