Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 348 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес және нормативтік құқықтық базаны қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің:
1) "Қазақстан Республикасының кәсіптік орта білім беру мамандықтарының тізбесін бекіту туралы" 2002 жылғы 2 қыркүйектегі  N 639 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 1981 тіркелген, 2002 жылы, N 41-42, 7236 "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде" жарияланған);
2) "Кәсіптік бастауыш білім беру кәсіптерінің (мамандықтарының) тізбесін бекіту туралы" 2001 жылғы 21 тамыздағы N 685 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 5 қыркүйекте N 1650 тіркелген);
3) "Қазақстан Республикасының кәсіптік техникалық оқу орындарының өндірістік оқыту шебері туралы ережені бекіту туралы" 1994 жылғы 15 маусымдағы N 237 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1995 жылғы 20 қаңтарда N 52 тіркелген) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Техникалық және кәсіптік білім департаменті (Қ.Қ. Бөрібеков)- осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                        Ж. Түймебаев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства образования и науки Республики Казахстан
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 348
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и в целях приведения нормативной правовой базы в соответствие с действующим законодательством ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра образования и науки Республики Казахстан:
1) от 2 сентября 2002 года № 639 "Об утверждении Перечня специальностей среднего профессионального образования Республики Казахстан" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года № 1981, опубликован в "Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан", 2002 год, № 41-42, ст. 723);
2) от 21 августа 2001 года № 685 "Об утверждении Перечня профессий (специальностей) начального профессионального образования" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 октября 2001 года № 1650);
3) от 15 июня 1994 года № 237 "Об утверждении Положения о мастере производственного обучения профессионально-технических учебных заведений Республики Казахстан" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 20 января 1995 года № 52).
2. Департаменту технического и профессионального образования (Борибеков К.К.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Ж. Туймебаев