Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2002 жылғы 23 сәуірдегі № 177 бұйрығының күші жойылды деп тану және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 147 бұйрығын жою туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2010 жылғы 24 мамырдағы N 205 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери бөлімдері мен мекемелерінің жұмысшыларына еңбек сіңірген жылдары үшін пайыздық үстемеақы белгілеудің тәртібі туралы ережелерді қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2002 жылғы 23 сәуірдегі № 177 бұйрығының (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1892 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2002 жылғы 23 сәуірдегі № 177 бұйрығын жою туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 147 бұйрығы жойылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Қаржылық қамтамасыз ету департаментінің бастығы осы бұйрық туралы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігін хабардар етсін.
4. Бұйрық жекелеген әскери бөлімге дейін жеткізілсін.
Ә. Жақсыбеков

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года № 177 и об отмене приказа Министра обороны Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 147
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 24 мая 2010 года № 205
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года № 177 "О введении в действие Правил о порядке установления процентной надбавки за выслугу лет рабочим воинских частей и учреждений Вооруженных Сил Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 1892).
2. Отменить приказ Министра обороны Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 147 "Об отмене приказа Министра обороны Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года № 177".
3. Начальнику Департамента финансового обеспечения Министерства обороны Республики Казахстан проинформировать Министерство юстиции Республики Казахстан о данном приказе.
4. Приказ довести до отдельной воинской части.
А. Джаксыбеков