"Мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің мамандығы бойынша жұмыс өтілін есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 1 сәуірдегі № 177 бұйрығының күші жойылды деп танылуын туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 146 бұйрығы
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің мамандығы бойынша жұмыс өтілін есептеу ережесін бекіту туралы» (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1840 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Орталық атқару және өзге мемлекеттік органдар Бюллетенінде 2002 ж. № 29 628 бет. жарияланған) Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 1 сәуірдегі № 177 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                         Р. Түсіпбеков

О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 1 апреля 2002 года № 177 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности работников государственных учреждений Министерства юстиции Республики Казахстан, не являющихся государственными служащими"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 апреля 2010 года № 146
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 апреля 2002 года № 177 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности работников государственных учреждений Министерства юстиции Республики Казахстан, не являющихся государственными служащими" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1840, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 29 ст. 628.).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    P. Тусупбеков