Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің бірлескен бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 601 және Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 8 Бірлескен бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 03 ақпандағы № 36 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 10 ақпандағы № 43 бұйрығы "Сыртқы экономикалық қызметке қатысушылардың тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6067 тіркелген);
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 03 ақпандағы № 37 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 10 ақпандағы № 45 бұйрығы "Кеден органдары жүргізетін тексерулер бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6065 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті (Қ-К.Ж. Кәрбозов):
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесі жолдансын;
2) бұқаралық ақпарат құралдарында осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік органдардың басшыларының соңғысы қол қойған күннен кейін күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы          Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                  Экономикалық даму және
сауда министрі
Б. Жәмішев                      Ж. Айтжанова

О признании утратившими силу совместных приказов Министра финансов Республики Казахстан и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 601 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 17 января 2011 года № 8
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу совместные приказы:
1) Министра финансов Республики Казахстан от 3 февраля 2010 года № 36 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 10 февраля 2010 года № 43 "Об утверждении критериев оценки степени риска участников внешнеэкономической деятельности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6067);
2) Министра финансов Республики Казахстан от 3 февраля 2010 года № 37 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 10 февраля 2010 года № 45 "Об утверждении формы проверочного листа по проверкам проводимым таможенными органами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6065).
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.):
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу после дня его подписания последним из руководителей государственных органов.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
Министр экономического
развития и торговли
Республики Казахстан                       Ж. Айтжанова