"Жалпы орта білім берудегі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында экстернат түріндегі оқытудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 31 қаңтардағы № 34 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 203 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жалпы орта білім берудегі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында экстернат түріндегі оқытудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 31 қаңтардағы № 34 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 13 ақпанда № 4543 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Н.Р. Аршабеков):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                          А. Жақыпов

О признании утратившим силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 января 2007 года № 34 "Об утверждении Правил обучения в форме экстерната в организациях образования, реализующих образовательные программы среднего общего образования"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 203
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 января 2007 года № 34 "Об утверждении Правил обучения в форме экстерната в организациях образования, реализующих образовательные программы среднего общего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года под № 4543).
2. Департаменту дошкольного и среднего образования (Аршабеков Н.Р.):
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Министра                              А. Жакупов