"Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 27 қарашадағы № 251 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 32 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 27 қарашадағы № 251 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 5034 нөмірмен тіркелген, «Заң газетінің» 2008 жылғы 11 қаңтардағы, № 4 (1404) жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Заң департаменті (Б.Е.Қазбековке) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде мәлімет үшін жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Ә. Құсайынов

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года № 251 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 января 2010 года № 32
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года № 251 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 13 декабря 2007 года за № 5034, опубликован "Юридическая газета" от 11 января 2008 г. № 4 (1404)).
2. Юридическому департаменту (Казбеков Б.Е.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Кусаинов