"Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2008 жылғы 7 қарашадағы № 279 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің м.а. 2010 жылғы 23 шілдедегі № 262 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің «Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы» 2008 жылғы 7 қарашадағы № 279 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5388) болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттар және өнімді бөлу туралы келісімдер департаменті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                   Ә. Мағауов

О признании утратившим силу приказа Министра энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан от 7 ноября 2008 года № 279 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг"
Приказ и.о. Министра нефти газа Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 262
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 7 ноября 2008 года № 279 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5388).
2. Департаменту контрактов на недропользование и соглашений о разделе продукции Министерства нефти и газа Республики Казахстан в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра                              А. Магауов