«Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен заң күші бар электронды құжаттың қағаз жүзіндегі данасының заңды тең маңыздылығын куәландырудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2007 жылғы 29 маусымдағы № 287-п және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 29 маусымдағы № 193 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 18 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 99 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен заң күші бар электронды құжаттың қағаз жүзіндегі данасының заңды тең маңыздылығын куәландырудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2007 жылғы 29 маусымдағы № 287-п және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 29 маусымдағы № 193 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4820 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері жинағында 2007 жылғы мамыр-шілдеде жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Байланыс және ақпарат министрі     Әділет министрі
_________________А. Жұмағалиев     ____________Р. Түсіпбеков

О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 июня 2007 года № 287-п и Министра юстиции Республики Казахстан от 29 июня 2007 года № 193 "Об утверждении Правил свидетельствования юридической равнозначимости бумажной копии электронного документа, имеющего юридическую силу Центрами обслуживания населения"
Совместный приказ Министра связи и информации Республики Казахстан от 27 апреля 2010 года № 18 и Министра юстиции Республики Казахстан от 5 апреля 2010 года № 99
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 июня 2007 года № 287-п и Министра юстиции Республики Казахстан от 29 июня 2007 года № 193 "Об утверждении Правил свидетельствования юридической равнозначимости бумажной копии электронного документа, имеющего юридическую силу Центрами обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4820, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2007 г., май-июль).
2. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр связи и информации         Министр юстиции
Республики Казахстан               Республики Казахстан
____________ А. Жумагалиев         ____________ Р. Тусупбеков