Байланыс саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 252 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қазақстан Республикасының телекоммуникациялар желілерінде электрбайланысы қызметін көрсету туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1998 жылғы 20 қарашадағы № 242 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 700 тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1998 жылғы 20 қарашадағы № 242 «Қазақстан Республикасының телекоммуникациялар желілерінде электрбайланысы қызметін көрсету туралы» бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының 2005 жылғы 2 тамыздағы № 265-ө бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3809 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат департаменті (В.В. Ярошенко):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізсін;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы байланыс және ақпарат вице-министрі С.С. Сарсеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         А. Жұмағалиев

О признании утратившими силу некоторых приказов в области связи
Приказ Министра связи и информации Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 252
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года № 242 "О предоставлении служебной электросвязи на сетях телекоммуникаций Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 700);
2) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 2 августа 2005 года № 265-п "О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года № 242 "О предоставлении служебной электросвязи на сетях телекоммуникаций Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3809).
2. Департаменту государственной политики в области связи Министерства связи и информации Республики Казахстан (Ярошенко В.В.):
1) довести настоящий приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и его размещение на интернет-ресурсе Министерства связи и информации Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра связи и информации Республики Казахстан Сарсенова С.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев