Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 56 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық базасын жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік заемдары, заемдары және салымдары (депозиттері) есептеу ережесін бекіту туралы» 1999 жылғы 20 қыркүйектегі № 293 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 954 тіркелген);
2) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 1999 жылғы 20 қыркүйектегі № 293 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің кредиттері, несиелері және депозиттері бойынша сыйақы (мүдде) есептеу ережесіне өзгерістерді бекіту туралы» 2000 жылғы 9 қазандағы № 378 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1293 тіркелген, 2000 жылғы 13 желтоқсанда «Заң газеті» газетінің № 53 (372) жарияланған);
3) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің кредиттері, несиелері және депозиттері бойынша сыйақы (мүдде) есептеу ережесін бекіту туралы» 1999 жылғы 20 қыркүйектегі № 293 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2005 жылғы 11 наурыздағы № 32 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3551 тіркелген).
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Монетарлық операциялар департаменті (Герасименко Ю.В.):
1) осы қаулы қабылданған күннен бастап жеті күндік мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне осы қаулының 1-тармағында көрсетілген қаулылардың күші жойылды деп танылғандығы туралы осы қаулының көшірмесін қоса отырып хабарласын;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына және ұйымдарына жіберсін.
4. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұйымдастыру жұмысы, сыртқы және қоғамдық байланыстар департаменті (Терентьев А.Л.) Монетарлық операциялар департаментінен жариялауға өтінімді алғаннан кейін осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға шаралар қабылдасын.

О признании утратившими силу некоторых постановлений Правления Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 июня 2010 года № 56
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан" и в целях совершенствования нормативной правовой базы Национального Банка Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан:
1) постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 293 "Об утверждении Правил начисления вознаграждения по банковским займам, займам и вкладам (депозитам) Национального Банка Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 954);
2) постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 октября 2000 года № 378 "Об утверждении изменений в Правила начисления вознаграждения (интереса) по кредитам, ссудам и депозитам Национального Банка Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 293" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1293, опубликованное 13 декабря 2000 года в газете "Юридическая газета" № 53 (372);
3) постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 11 марта 2005 года № 32 "О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 293 "Об утверждении Правил начисления вознаграждения (интереса) по кредитам, ссудам и депозитам Национального Банка Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3551).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня принятия.
3. Департаменту монетарных операций (Герасименко Ю.В.):
1) в семидневный срок со дня принятия настоящего постановления уведомить Министерство юстиции Республики Казахстан о признании утратившими силу постановлений, указанных в пункте 1 настоящего постановления, с приложением копии настоящего постановления;
2) довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов и организаций Национального Банка Республики Казахстан.
4. Департаменту организационной работы, внешних и общественных связей Национального Банка Республики Казахстан (Терентьев А.Л.) после получения от Департамента монетарных операций заявки на опубликование принять меры к опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Б.А. Әлжановқа жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                       Г. Марченко
Дұрыс:
ҚРҰБ Басқармасының
және Директорлар кеңесінің хатшысы                     А. Дупленко

5. Контроль за исполнением настоящего постановления1 возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Альжанова Б.А.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко
Верно:
Секретарь Правления
и Совета директоров НБРК                   А. Дупленко
__________________
1О признании утратившими силу некоторых постановлений Правления Национального Банка Республики Казахстан