"Сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылаудың кейбір мәселелері туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 89 н/қ бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2011 жылғы 19 қазандағы № 107-НҚ бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 21-1-бабының 2-тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 5 тамыздағы № 917 Жарлығымен бекітілген Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы ереженің 10-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылаудың кейбір мәселелері туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 89 н/қ бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5816 нөмірімен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Заң бөлімі (Ә.Ә. Өскенбаев) осы бұйрықтың көшірмесін қолданысқа енгізілген күнінен бастап бір апта мерзім ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға           О. Өксікбаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 4 сентября 2009 года № 89 о/д "О некоторых вопросах внешнего государственного финансового контроля"
Приказ Председателя счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета Республики Казахстан от 19 октября 2011 года № 107-од
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона «О нормативных правовых актах», а также подпунктом 4) пункта 10 Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года № 917, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 4 сентября 2009 года № 89 о/д «О некоторых вопросах внешнего государственного финансового контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5816, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан 2009 год, № 12).
2. Юридическому отделу (Ускенбаев А.А.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель                               О. Оксикбаев