"Әуеайлақтарды сертификаттау, тіркеу пайдалануға жарамдылығы сертификатын және мемлекеттік авиацияның әуеайлақтары үшін тіркеу куәліктерін беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы № 25 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 62 бұйрығы
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әуеайлақтарды сертификаттау, тіркеу, пайдалануға жарамдылығы сертификатын және мемлекеттік авиацияның әуеайлақтары үшін тіркеу куәліктерін беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы № 25 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 17 ақпанда № 3444 болып тіркелген).
2 Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштерінің бас қолбасшысы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімінде белгіленген тәртіппен жолдасын.
3. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
Ә. Жақсыбеков

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 25 "Об утверждении Правил сертификации, регистрации, выдачи сертификатов годности аэродромов к эксплуатации и свидетельств о регистрации для аэродромов государственной авиации"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года № 62
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 июля 2010 года «Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 25 «Об утверждении Правил сертификации, регистрации, выдачи сертификатов годности аэродромов к эксплуатации и свидетельств о регистрации для аэродромов государственной авиации», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 февраля 2005 года под № 3444).
2. Главнокомандующему Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан в недельный срок направить установленным порядком копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
А. Джаксыбеков