"Қосылған құн салығының асып кетуін қайтару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 123 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы Министрлігінің 2012 жылғы 8 ақпандағы № 92 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қосылған құн салығының асып кетуін қайтару ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 123 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5621 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 57 (1654) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрық күшіне енген күннен бастап бір апта мерзімде бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Б. Жәмішев

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 123 "Об утверждении Правил возврата превышения налога на добавленную стоимость"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2012 года № 92
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 123 "Об утверждении Правил возврата превышения налога на добавленную стоимость" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5621, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 17 апреля 2009 года № 57 (1654)).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев