«Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-генетикалық мақсаттағы объектілерді анықтау, құру, аттестаттау және есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 631 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 17-02/482 бұйрығы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік монополия мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 10 шілдедегі Заңының 1-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-генетикалық мақсаттағы объектілерді анықтау, құру, аттестаттау және есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 631 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6596 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 145-146 (26548) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті (Е. Нысанбаев) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне бір апта мерзімде жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 631 "Об утверждении Правил выявления, создания, аттестации и учета объектов селекционно - генетического назначения на участках государственного лесного фонда"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2012 года № 17-02/482
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной монополии», ПРИКА3ЫВAЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 631 «Об утверждении Правил выявления, создания, аттестации и учета объектов селекционно-генетического назначения на участках государственного лесного фонда» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6596, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 2 февраля 2011 года, № 37 (26458)).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Е. Нысанбаев) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков