«Мақта нарығының мониторингін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 3 қазандағы № 595 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 15-07/474 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мақта нарығының мониторингін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 3 қазандағы № 595 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміне № 4975 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2007 жылғы қыркүйек-қазан) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті (С.С. Хасенов) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан oт 3 октября 2007 года № 595 "Об утверждении Правил проведения мониторинга хлопкового рынка"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 сентября 2012 года № 15-07/474
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 октября 2007 года № 595 «Об утверждении Правил проведения мониторинга хлопкового рынка» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4975, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2007 г., сентябрь-октябрь).
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Хасенов С.С.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков