«Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің шетелдік мекемелеріндегі бухгалтерлік есеп жүргізу жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 27 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 08-1-1-/146 бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 21-1-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің шет
елдердегі мекемелеріндегі бухгалтерлік есеп жүргізу жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 27 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 868 тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Валюта -
қаржы департаменті осы бұйрықты Нормативтік құқықтық актілерді
мемлекеттік тіркеу тізілімінен алу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Ә. Қазыханов

О признании утратившим силу приказа Министра иностранных дел Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 27 "Об утверждении Инструкции по бухгалтерскому учету в загранучреждениях Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 08-1-1-1/146
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и пунктом 4 Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра иностранных дел Республики от 20 июля 1999 года № 27 «Об утверждении Инструкции по бухгалтерскому учету в загранучреждениях Министерства иностранных дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 868).
2. Валютно - финансовому департаменту Министерства иностранных дел Республики Казахстан направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для исключения из Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Е. Казыханов