Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 08-1-1-1/60 Бұйрығы.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» Кодексінің 89-бабының 3-тармағын іске асыру үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды асырауға тілек білдірген шетелдік азаматтарды есепке алу жөніндегі Ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 1999 жылғы 17 маусымдағы № 655 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 893 тіркелді);
2) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің «Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды асырауға тілек білдірген шетелдік азаматтарды есепке алу жөніндегі ережені бекіту туралы» 1999 жылғы 17 маусымдағы № 655 және «Шетелдіктердің асырап алуына берілген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды есепке алу туралы нұсқаулықты бекіту туралы» 2003 жылғы 11 сәуірдегі № 08-1/31 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2005 жылғы 30 қарашадағы № 08-1/363 бұйрығының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4025 тіркелді);
3) «Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды асырауға тілек білдірген шетелдік азаматтарды есепке алу жөніндегі Ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 1999 жылғы 17 маусымдағы № 655 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі № 08-1-1-1/300 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5320 тіркелді).
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Е. Қазыханов

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 08-1-1-1/60
В целях реализации пункта 3 статьи 89 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 17 июня 1999 года № 655 «Об утверждении Правил об учете иностранцев, желающих усыновить (удочерить) детей, являющихся гражданами Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 893);
2) подпункт 1) пункта 1 приказа Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года № 08-1/363 «О внесении изменений и дополнения в приказы Министра иностранных дел Республики Казахстан от 17 июня 1999 года № 655 «Об утверждении Правил об учете иностранных граждан, желающих усыновить (удочерить) детей, являющихся гражданами Республики Казахстан» и от 11 апреля 2003 года № 08-1/31 «Об утверждении Инструкции по постановке на учет детей, являющихся гражданами Республики Казахстан, переданных на усыновление (удочерение) иностранцам» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4025);
3) приказ и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 08-1-1-1/300 «О внесении изменений и дополнений в приказы Министра иностранных дел Республики Казахстан от 17 июня 1999 года № 655 «Об утверждении Правил об учете иностранцев, желающих усыновить (удочерить) детей, являющихся гражданами Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5320).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр                                    Е. Казыханов