"Қазақстан Республикасының көмiрсутегi кен орындарының өнiмдi қабаттарына көмiрсутегi газдарын айдау кезiндегi өнеркәсiп қауiпсiздiгi ережесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2003 жылғы 25 қыркүйектегі № 177 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің м.а. 2010 жылғы 21 шілдедегі № 252 бұйрығының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 194 бұйрығы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы»  1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының көмiрсутегi кен орындарының өнiмдi қабаттарына көмiрсутегi газдарын айдау кезiндегi өнеркәсiп қауiпсiздiгi ережесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2003 жылғы 25 қыркүйектегі № 177 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің м.а. 2010 жылғы 21 шілдедегі № 252 бұйрығының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6441 болып тіркелген, "Казахстанская правда" газетінде 2010 жылғы 1 қазандағы №№ 258-259 (26319-26320) жарияланған).
2. Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті (Қ.С. Құлмырзин) бір апталық мерзім ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспасөз басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                            С.Мыңбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
___________ В.Божко
2012 жылғы 27 желтоқсан

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра нефти и газа Республики Казахстан от 21 июля 2010 года № 252 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 25 сентября 2003 года № 177 "Об утверждении Правил промышленной безопасности при закачке углеводородных газов в продуктивные пласты месторождений углеводородов Республики Казахстан"
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 25 декабря 2012 года № 194
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 2008 года «О нормативных правовых актах»,ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра нефти и газа
Республики Казахстан от 21 июля 2010 года № 252 «О внесении изменений в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 25 сентября 2003 года № 177 «Об утверждении Правил промышленной безопасности при закачке углеводородных газов в продуктивные пласты месторождений углеводородов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6441, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 1 октября 2010 года № 258-259 (26319-26320).
2. Департаменту развития нефтяной промышленности (Кулмурзин К.С.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    С. Мынбаев
СОГЛАСОВАН:
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
______________ В. Божко
27 декабря 2012 года