IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметік көмек көрсету туралы" N 611 шешімінің 1 тармағы 2) тармақшасының қолданысын уақытша тоқтату туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған I сессиясының 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 17 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 409 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 15.05.2019 № 409 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 611 шешімінің 1 тармағы 2) тармақшасының қолданысы 2012 жылғы 1 наурызға дейін уақытша тоқтатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және тұрғындарды әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Жанділ Ахуанұлы Мұхтаров) жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың
I сессиясының төрағасы
Г. Ивченко
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов

О приостановлении действия подпункта 2) пункта 1 решения LIX сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 12 декабря 2011 года N 611 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды"
Решение I сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 января 2012 года N 17. Отменено решением Карагандинского городского маслихата от 15 мая 2019 года № 409.
Сноска. Отменено решением Карагандинского городского маслихата от 15.05.2019 № 409 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить действие подпункта 2) пункта 1 решения LIX сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 12 декабря 2011 года N 611 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды" до 1 марта 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Председатель I сессии
Карагандинского городского
маслихата V созыва
Г. Ивченко
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов