"Психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балаларды кешенді оңалту жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 581, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 961, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 399-ө бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 190-ө-м, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 28 мамырдағы № 202, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 314 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балаларды кешенді оңалту жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 581, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 961, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 399-ө бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6742 болып тіркелген. 2011 жылғы 14 мамырдағы № 196-199 «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған).
2. Әлеуметтік көмек департаменті (Н.А. Крюкова) осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бірлескен бұйрық мемлекеттік органдардың біреуінің соңғы қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі                   Б.Жұмағұлов
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі                   С.Қайырбекова
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі                  С.Әбденов

О признания утратившим силу совместного приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 399-ө, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 961 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 581 "Об утверждении Инструкции по комплексной реабилитации детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями"
Совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 190-Ө-М и Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 мая 2013 года № 202, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 314
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 399-ө, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 961 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 581 «Об утверждении Инструкции по комплексной реабилитации детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6742, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 4 июня 2011 года № 177-178).
2. Департаменту социальной помощи (Крюкова Н.А.) в недельный срок направить копию настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий совместный приказ вступает в силу с даты наиболее
позднего подписания одним из государственных органов.
Министр образования и науки
Республики Казахстан                       Б. Жумагулов
Министр здравоохранения
Республики Казахстан                       С. Каирбекова
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан                       С. Абденов