"Білім беру ұйымдарының тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) ақылы негізде ұсынуына арналған үлгі шарттың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 21 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 3 шілдедегі № 253 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Білім беру ұйымдарының тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) ақылы негізде ұсынуына арналған үлгі шарттың нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 21 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5136 нөмірмен тіркелген, «Юридическая газета» газетінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы № 184 (1584) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қаржы және инвестициялық жобалар департаменті (Т.А. Нұрғожаева) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігіне жіберсін;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Білім және ғылым вице-министрі М.К. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Б.Жұмағұлов

О признании утратившим силу приказа Министра образовании и науки Республики Казахстан от 18 января 2008 года № 21 "Об утверждении формы Типового договора на предоставление товаров (работ, услуг) на платной основе организацией образования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 253
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 января 2008 года № 21 «Об утверждении формы Типового договора на предоставление товаров (работ, услуг) на платной основе организацией образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5136, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 3 декабря 2008 г. № 184 (1584).
2. Департаменту финансов и инвестиционных проектов (Нургожаева Т.А.) в установленном законодательном порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и размещение его на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов