Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 4 шілдедегі № 257 бұйрығы
Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-1 бабы 2-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Ғылыми дәрежелердің ізденушілерін аралық аттестаттаудан өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 7 қыркүйектегі № 409 бұйрығының (нормативтік құқық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4941 болып тіркелген, 2007 жылғы 31 қыркүйекте «Заң газетінің» № 163 (1366) санында жарияланған);
2) «Білім беру ұйымын мемлекеттік аттестаттау мен аккредиттеуден өткізуді ұйымдастыру бойынша нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2008 жылғы 5 наурыздағы № 109 бұйрығының (нормативтік құқық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5172 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 қазанда «Заң газетінің» № 166 (1566) санында жарияланған);
3) «Білім беру ұйымын мемлекеттік аттестаттау мен аккредиттеуден өткізуді ұйымдастыру бойынша нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2008 жылғы 5 наурыздағы № 109 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 12 мамырдағы № 211 бұйрығының (нормативтік құқық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5692 болып тіркелген, 2009 жылғы 24 шілдеде «Заң газетінің» № 111 (1708) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (С.Ә. Ырсалиев):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін;
2) осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі М.Қ. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         Б.Жұмағұлов

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства образования и науки Республики Казахстан
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июля 2013 года № 257
В соответствии с подпунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 2 сентября 2007 года № 409 «Об утверждении Инструкции по проведению промежуточной аттестации соискателей ученых степеней» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4941, опубликован в «Юридической газете» от 20 сентября 2007 г. № 163 (1366);
2) приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 марта 2008 года № 109 «Об утверждении нормативных правовых актов по организации и проведению государственной аттестации организаций образования и аккредитации» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5172, опубликован в «Юридической газете» от 31 октября 2008 г. № 166 (1566);
3) приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 211 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 марта 2008 года № 109 «Об утверждении нормативных правовых актов по организации и проведению государственной аттестации организаций образования и аккредитации» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5692, опубликован в «Юридической газете» от 24 июля 2009 г. № 111 (1708).
2. Комитету по контролю в сфере образования и науки (Ирсалиев С.А.):
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов