"Авиациялық оқиғаларды болдырмау үшін ең мүдделі және міндетті тексеруге жататын Инциденттер тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі № 368-I бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 908 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Авиациялық оқиғаларды болдырмау үшін ең мүдделі және міндетті тексеруге жататын Инциденттер тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі № 368-I бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Мемлекеттік тіркеу реестірінде № 3157 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Авиациялық оқиғалар мен оқыс оқиғаларды тексеру басқармасы (Н.Т. Аққұлов) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     А.Жұмағалиев

О признании утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года № 368-I "Об утверждении Перечня инцидентов, представляющих наибольший интерес для предотвращения авиационных происшествий и подлежащих обязательному расследованию"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 ноября 2013 года № 908
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 2008 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года № 368-I «Об утверждении Перечня инцидентов, представляющих наибольший интерес для предотвращения авиационных происшествий и подлежащих обязательному расследованию» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3157).
2. Управлению по расследованию авиационных происшествий Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Аккулов Н.Т.) в установленном порядке обеспечить направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Жумагалиев