"Қазақстан Республикасының террористік қатынастарға бейім объектілерінің тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 158 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2013 жылғы 04 желтоқсандағы № 526 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының террористік қатынастарға бейім объектілерінің тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 158 бұйрығының (2011 жылғы 25 наурызда № 1 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6341 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Бұйрықпен Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметкерлері, әскери қызметшілері және жұмыскерлері таныстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Терроризмге қарсы орталық штабы бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми жариялау көздеріне жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Комитет Төрағасы                               Н. Әбіқаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 июня 2010 года № 158 "Об утверждении Перечня объектов Республики Казахстан, уязвимых в террористическом отношении"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 4 декабря 2013 года № 526
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 июня 2010 года № 158 «Об утверждении Перечня объектов Республики Казахстан, уязвимых в террористическом отношении» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6341, опубликованный 25 марта 2011 года в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1).
2. С приказом ознакомить сотрудников, военнослужащих и работников органов национальной безопасности Республики Казахстан.
3. Штабу Антитеррористического центра Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в недельный срок обеспечить направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и в источники официального опубликования.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета                      Н. Абыкаев