"Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 718 бұйрығының күшін жою туралы"
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 235 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 718 бұйрығының күші жойылсын (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізбесінде № 8333 санымен тіркелген және 2013 жылғы 17 сәуірдегі «Казахстанская правда» газетінің № 134-135 (27408-27409): 2013 жылғы 17 сәуірдегі «Егемен Қазақстан газеті» газетінің № 108 (28047) басылымында жарияланған.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (И.В. Лепеха):
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-лейтенанты                      Қ. Қасымов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрі
__________________ Ж. Қасымбек
2014 жылғы 24 сәуір

О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 декабри 2012 года № 718 "Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия охранной деятельностью"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 апреля 2014 года № 235
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 718 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия охранной деятельностью» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8333 и опубликован в газетах «Казахстанская правда» от 17 апреля 2013 года № 134-135 (27408-27409); «Егемен Қазақстан газеті» от 17 апреля 2013 года № 108 (28047)).
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.):
1) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр
генерал-лейтенант полиции                  К. Касымов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
____________ Ж. Касымбек
4 апреля 2014 года