Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 34 "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жаңа бастамалар бойынша, оның ішінде бюджеттік инвестициялар бойынша ұсыныстар беру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығы күшін жойды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 126 бұйрығы
1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жаңа бастамалар бойынша, оның ішінде бюджеттік инвестициялар бойынша ұсыныстар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 34 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылғы 27 ақпанда № 7441 тіркелді) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің Бюджет саясаты департаменті (В.Р. Хисматулин) осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Е. Досаев

О признании утратившим силу приказа Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 34 "Об утверждении Правил представления администраторам бюджетных программ предложений по новым инициативам, в том числе по бюджетным инвестициям"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 мая 2014 года № 126
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 34 «Об утверждении Правил представления администраторами бюджетных программ предложений по новым инициативам, в том числе по бюджетным инвестициям» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Республике Казахстан под № 7441).
2. Департаменту бюджетной политики Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан (Хисматулин В.Р.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Е. Досаев