"Ауыл шаруашылығы саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 20/217 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 8-2/372 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ауыл шаруашылығы саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 20/217 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8503 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2013 жылғы 26 қазандағы № 240 (28179) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешенді ғылыми және кадрлық қамтамасыз ету департамент! заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 20/217 "Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере сельского хозяйства"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 8-2/372
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 20/217 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере сельского хозяйства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8503. опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 26 октября 2013 года № 302 (27576)).
2. Департаменту научного и кадрового обеспечения агропромышленного комплекса Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков