"Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы үлгілік оқу бағдарламасы және үлгілік оқу жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 15 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 19 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 310 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 145 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы үлгілік оку бағдарламасы және үлгілік оку жоспарын бекіту туралы» (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 28 ақпанда № 8355 тіркелген) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары- Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 15 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 19 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (А.Қ. Ержанов) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін жіберсін.
3. Осы бірлескен бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының            Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму              Білім және ғылым министрі
министрі                             министрі
___________ Ә. Исекешев               ___________ А. Сәрінжіпов

О признании утратившим силу совместного приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 15 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 30 января 2013 года № 19 "Об утверждении типовой учебной программы и типового учебного плана в области энергосбережения и повышения энергоэффективности"
Совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 310 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 145
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Заместителя  Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 15 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 30 января 2013 года № 19 «Об утверждении типовой учебной программы и типового учебного плана в области энергосбережения и повышения энергоэффективности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2013 года под № 8355).
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А.К.) направить копию настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий совместный приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр по инвестициям и развитию   Министр образования и науки
Республики Казахстан                Республики Казахстан
______________ А. Исекешев          ___________ А. Саринжипов