Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабы 1 тармағына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымша сәйкес Лисаков қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі В. Радченко
Қала әкімдігінің
2010 жылғы 5 қантардағы
№ 1 қаулысына қосымша
Лисаков қаласы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Білім алуына байланысты шығыстарын ішінара өтеу үшін студенттер қатарындағы жастарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" Лисаков қаласы экімдігінің 2007 жылғы 28 тамыздағы № 1600 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2007 жылдың 20 қыркүйегінде № 9-4-95 болып тіркелген, 2007 жылғы 20 қыркүйектегі № 38 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
2. "Мектеп жасына дейінгі балалар ұйымдарының тәрбиеленушілері үшін тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 26 қаулысы (нормативтік қүқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 5 ақпанда № 9-4-135 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпандағы № 7 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
3. Мектеп жасына дейінгі балалар ұйымдарының тәрбиеленушілері үшін тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 каңтардагы № 26 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 шілдедегі № 402 қаулысы (нормативтік қүкықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 19 тамызында № 9-4-150 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 тамыздағы 34 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
4. "2009 жылға арналған халықтың. нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылгы 20 қаңтардағы № 25 қаулысы (нормативтік қүқыктық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 18 ақпанында № 9-4-137 болып тіркелген, 2009 жылғы 26 ақпандағы № 9 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
5. "2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 25 каулысына толықтырулар енгізу туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 357 қаулысы (нормативтік күқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 8 шілдесінде № 9-4-147 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 шілдедегі № 29 "Лисаковская новь" газетінде жарияланган);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 5 января 2010 года № 1
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Лисаковска согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Аким города В. Радченко
Приложение
к постановлению акимата города
от 5 января 2010 года № 1
Перечень утративших силу постановлений акимата города Лисаковска
1. Постановление акимата города Лисаковска от 28 августа 2007 года №1600 "Об оказании социальной помощи талантливой молодежи из числа студентов для возмещения расходов, связанных с получением образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 сентября 2007 года под № 9-4-95, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 20 сентября 2007 года № 38);
2. Постановление акимата города Лисаковска от 20 января 2009 года №26 "Об организации бесплатного питания для воспитанников детских дошкольных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 февраля 2009 года под № 9-4- 135, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 12 февраля 2009 года № 7);
3. Постановление акимата города Лисаковска от 28 июля 2009 года № 402 "О внесении изменения в постановление акимата от 20 января 2009 года № 26 "Об организации бесплатного питания для воспитанников детских дошкольных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 августа 2009 года под № 9-4- 150, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 20 августа 2009 года № 34);
4. Постановление акимата города Лисаковска от 20 января 2009 года №25 "Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2009 года под № 9-4-137, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 26 февраля 2009 года № 9);
5. Постановление акимата города Лисаковска от 16 июня 2009 года № 357 "О внесении дополнений в постановление акимата от 20 января 2009 года № 25 "Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июля 2009 года под № 9-4-147, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 16 июля 2009 года № 29);

6. "2009 жылға арналған халыктың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы №25 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қазандағы № 545 қаулысы (нормативтік кұқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 30 қазанында № 9-4-152 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 қарашадағы № 45 "Лисаковская новь" газетінде жарияланган);
7. "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 27 каңтардағы № 52 қаулысы (нормативтік құкықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 2 наурызында № 9-4-138 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 наурыздағы № 10 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
8. "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 52 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы № 270 қаулысы (нормативтік құқыктық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 10 маусымында № 9-4-145 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 маусымдағы № 25 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
9. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне жэне әскери құрылымдарына азаматтарды 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті шақыру жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" Лисаков каласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы № 269 қаулысы (нормативтік қүқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 25 мамырында № 9-4-142 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 маусымдағы № 23 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).

6. Постановление акимата города Лисаковска от 20 октября 2009 года №545 "О внесении изменения в постановление акимата от 20 января 2009 года № 25 "Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 октября 2009 года под № 9-4-152, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 5 ноября 2009 года № 45);
7. Постановление акимата города Лисаковска от 27 января 2009 года № 52 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 марта 2009 года под № 9-4-138, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 5 марта 2009 года № 10);
8. Постановление акимата города Лисаковска от 5 мая 2009 года № 270 "О внесении изменений в постановление акимата от 27 января 2009 года № 52 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2009 года под № 9-4-145, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 18 июня 2009 года № 25);
9. Постановление акимата города Лисаковска от 5 мая 2009 года № 269 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 мая 2009 года под № 9-4-142, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 4 июня 2009 года №23).