Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № С-22/4 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызындағы «Нормативтік құқықтық кесімдер туралы» Заңының 21-1 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының төмендегі кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Шортанды аудандық мәслихаттың «Шортанды ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-18-155 болып тіркелген, 2012 жылдың 5 мамырында аудандық «Вести» газетінде және 2012 жылдың 5 мамырында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешімі;
Шортанды аудандық мәслихаттың «Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/5 «Шортанды ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» шешіміне толықтыру енгізу туралы» 2013 жылғы 31 қаңтардағы № С-13/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3657 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 наурызында аудандық «Вести» газетінде және 2013 жылдың 2 наурызында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Волокитин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2013 года № С-22/4
На основании статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шортандинского районного маслихата:
решение Шортандинского районного маслихата от 12 апреля 2012 года № С-4/5 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Шортандинского района» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-155, опубликованное 5 мая 2012 года в районной газете «Вести» и 5 мая 2012 года в районной газете «Өрлеу»);
решение Шортандинского районного маслихата от 31 января 2013 года № С-13/3 «О внесении дополнения в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года № С-4/5 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Шортандинского района» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3657, опубликованное 2 марта 2013 года в районной газете «Вести» и 2 марта 2013 года в районной газете «Өрлеу»).
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Волокитин
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда