Күршім ауданының Абай ауылдық округінің Теректібұлақ ауылына шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 04 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының орынбасарының 2014 жылғы 02 желтоқсандағы №846 ұсынысына сәйкес, Абай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Абай ауылдық округінің Теректібұлақ ауылында ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруының шығуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Абай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 22 сәуір "Күршім ауданының Абай ауылдық округінің Теректібұлақ ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 12 мамыр № 3306 болып тіркелген) № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Абай ауылдық округінің әкімі Н.Сулейменова

О снятие ограничительных мероприятий в селе Теректыбулак Абайского сельского округа Курчумского района
Решение акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 2 декабря 2014 года № 04
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представления заместителя главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 846 от 2 декабря 2014 года, аким Абайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительных мероприятий на участке в селе Теректыбулак Абайского сельского округа Курчумского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Абайского сельского "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Теректыбулак Абайского сельского округа Курчумского района" № 1 от 22 апреля 2014 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3306 от 12 мая 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Абайского сельского округа Н.Сулейменова