Атбасар ауданы әкімдігінің қаулысын күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № а-7/220 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес, Заңға тәуелді нормативтік құқықтық актіні қолданыстағы заңнамаға келтіру мақсатында Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қазандағы № а-10/435 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» қаулысы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4433 болып тіркелген («Атбасар», «Простор» газеттерінде 2014 жылғы 28 қарашада жарияланған) ескірген ретінде күшін жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Никишов

О признании утратившим силу постановления акимата Атбасарского района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 1 июля 2015 года № а-7/220
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях приведения подзаконных нормативных правовых актов в соответствие с действующим законодательством акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Атбасарского района от 15 октября 2014 года № а-10/435 « Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4433 (опубликовано от 28 ноября 2014 года в газете «Атбасар», «Простор») признать утратившим силу как устаревшие.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А.Никишов