"Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға рұқсат беру қағидасын және Шетелдіктің тұруға ықтиярхатын және азаматтығы жоқ адамның куәлігін ресімдеу, беру, ауыстыру, алып қою және жою жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 28 тамыздағы № 523 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 991 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға рұқсат беру қағидасын және Шетелдіктің тұруға ықтиярхатын және азаматтығы жоқ адамның куәлігін ресімдеу, беру, ауыстыру, алып қою және жою жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 28 тамыздағы № 523 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8789 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 1 ақпандағы № 22 (28246) сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаменті (С.С. Сайынов) белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруды және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаментіне (С.С.Сайынов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі                           Қ. Қасымов

О признании утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 августа 2013 года № 523 "Об утверждении Правил выдачи иностранцам и лицам без гражданства разрешения на постоянное проживание в Республике Казахстан и Инструкции по оформлению, выдаче, замене, изъятию и уничтожению видов на жительство иностранца и удостоверений лица без гражданства"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 991
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 августа 2013 года № 523 «Об утверждении Правил выдачи иностранцам и лицам без гражданства разрешения на постоянное жительство в Республике Казахстан и Инструкции по оформлению, выдаче, замене, изъятию и уничтожению видов на жительство иностранца и удостоверений лица без гражданства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8789, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 01.02.2014 г. № 22 (27643).
2. Департаменту миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.) в установленном порядке направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, обеспечить его размещение на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан и информационно-правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З. и Департамент миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-полковник полиции                  К. Касымов