Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 1032 "Халықтың нысаналы топтарынан жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5062 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына 8 тармағына, Қазақстан республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 1032 "Халықтың нысаналы топтарынан жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 29 сәуірде № 3859 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 мамырда "Актөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары А.А.Арынғазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қала әкімі Б.Сағын

О признании утратившим силу постановления акимата города Актобе "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения" от 3 апреля 2014 года № 1032
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2015 года № 5062
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения" от 3 апреля 2014 года № 1032 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 апреля 2014 года за № 3859, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Арынгазиеву А.А.
3. Настоящее постановление вступает в действие с 1 января 2016 года.
Аким города Б.Сағын