Алға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 252 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының төмендегідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Рет-тік №
Актінің атауы
Тіркеу № мен мерзімі
1
"2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы"
19.01.2015ж
№ 4165
2
Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
27.03.2015ж
№ 4259
3
Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
09.04.2015ж
№ 4292
4
Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
24.06.2015ж
№ 4380
5
Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
20.08.2015ж
№ 4478
6
Аудандық мәслихаттың "2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
26.11.2015ж
№ 4601
7
Алға ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметті қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы
15.04.2015ж
№ 4306
8
Аудандық мәслихаттың "Алға ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметті қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы" 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 199 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
26.06.2015ж
№ 4394
9
"Алға ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметті қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 199 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 252
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" Алгинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Признать утратившими силу нижеследующих решений Алгинского районного маслихата:
№№
Наименование акта
Дата и номер регистрации
1
О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы
19.01.2015г.
№4165
2
О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
27.03.2015г.
№4259
3
О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
09.04.2015г.
№4292
4
О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
24.06.2015г.
№4380
5
О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
20.08.2015г.
№4478
6
О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
26.11.2015г.
№4601
7
Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Алгинского района в 2015 году
15.04.2015г.
№4306
8
О внесении изменений в решение районного маслихата от 3 апреля 2015 года №199 "Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Алгинского района в 2015 году"
26.06.2015г.
№4394
9
О внесении изменений и дополнений в решение от 3 апреля 2015 года №199 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Алгинского района в 2015 году"

02.10.2015ж
№ 4529
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: К. Байгазин
Аудандық мәслихаттың хатшысы: А. Кайрушев

02.10.2015г
№4529
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: К. Байгазин
Секретарь районного маслихата: А. Кайрушев