"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 28 тамызындағы № 228 шешімің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 389 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылдың 24 желтоқсанындағы № 6-10/156 ұсынысы негізінде, Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 28 тамызындағы № 228 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4525 болып енгізілген, 2015 жылғы 01 қазанда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енгізіледі.
Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімі Б.Т. Кангужин

О признании утратившим силу решения акима Маржанбулакского сельского округа от 28 августа 2015 года № 228 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 24 декабря 2015 года № 389
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Алгинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 24 декабря 2015 года за № 6-10/156, аким Маржанбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Маржанбулакского сельского округа от 28 августа 2015 года № 228 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликованное 01 октября 2015 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким Маржанбулакского сельского округа Кангужин Б.Т.