Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19-сәуірдегі № 6-2, 2012 жылғы 6-қыркүйектегі № 10-2 шешімдерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 47-4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) 2012 жылғы 19-сәуірдегі "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" № 6-2 шешімі (2012 жылғы 22 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-8-198 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 8 маусымдағы № 24 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған);
2) 2012 жылғы 6-қыркүйектегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19-сәуірдегі "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" № 6-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 10-2 шешімі (2012 жылғы 10 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2143 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 2 қарашадағы № 45 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
47-сессиясының төрайымы Г.Құраметова
Аудандық мәслихат хатшысы Ә.Талқамбаев

О признании утратившими силу решений Енбекшиказахского районного маслихата № 6-2 от 19 апреля 2012 года, № 10-2 от 6 сентября 2012 года
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 47-4
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Енбекшиказахского районного маслихата:
1) решение № 6-2 от 19 апреля 2012 года "Об установлении специалистам Енбекшиказахского района, работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-8-198 от 22 мая 2012 года, опубликовано в газете "Еңбекшіқазақ" № 24 от 8 июня 2012 года);
2) решение № 10-2 от 6 сентября 2012 года "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 апреля 2012 года № 6-2 "Об установлении специалистам Енбекшиказахского района, работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2143 от 10 октября 2012 года, опубликовано в газете "Еңбекшіқазақ" № 45 от 2 ноября 2012 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства и бюджету.
Председатель 47-сессии
районного маслихата Г.Кураметова
Секретарь районного маслихата А.Талкамбаев