"Жамбыл облысының жергілікті атқарушы органдарында құжаттама жасаудың және құжаттаманы басқарудың қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 226 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 185 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының жергілікті атқарушы органдарында құжаттама жасаудың және құжаттаманы басқарудың қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 226 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2340 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қарашасында № 151 (18008) "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Облыс әкімі аппаратының құжаттама және бақылау бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р. Рахманбердиевке жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 28 августа 2014 года № 226 "Об утверждении Правил документирования и управления документацией в местных исполнительных органах Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 10 августа 2015 года № 185
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 28 августа 2014 года № 226 "Об утверждении Правил документирования и управления документацией в местных исполнительных органах Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2340, опубликовано 1 ноября 2014 года в газете "Знамя труда" № 121 (17994).
2. Отделу документации и контроля аппарата акима области в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Р. Рахманбердиева.
Аким области К. Көкрекбаев