"Білім беру жүйесіне тексеру жүргізу бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлері мен тексеру парақтарының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 492 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 509 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
«Білім беру жүйесіне тексеру жүргізу бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлері мен тексеру парақтарының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 492 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8136 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 қаңтардағы № 54(27993) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (С.Н. Нюсупов) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберуді;
2) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінін интернет-ресурсында осы бұйрықтың жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министріне Т.О. Балықбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           А. Сәрінжіпов

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 492 "Об утверждении критериев оценки степени риска и форм проверочных листов по проверкам за системой образования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 августа 2015 года № 509
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 492 «Об утверждении критериев оценки степени риска и форм проверочных листов по проверкам за системой образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 8136, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 26 января 2013 г. № 30-31 (27304-27305)).
2. Комитету по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (Нюсупов С.Н.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) опубликование настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Балыкбаева Т.О.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания
Министр                                    А. Саринжипов