Қаражал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Қаражал қаласының коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" № 13 қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 94/1 қаулысы.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру қағидаларын бекіту утралы" № 212 бұйрығына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаражал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Қаражал қаласының коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" № 13 қаулысының күші жойылды деп танылсын, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 2963 болып тіркелген, 2015 жылы 28 ақпанда № 8 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау мәселенің тиістілігіне қарай Қаражал қаласы әкімінің орынбасарларына жүктелсін.
Қаражал қаласының әкімі Қ. Шорманбаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Каражал № 13 от 23 января 2015 года "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества города Каражал в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 12 июня 2015 года № 94/1
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан № 212 от 17 марта 2015 года "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду)", акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал № 13 от 23 января 2015 года "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества города Каражал в имущественный наем (аренду)", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2015 года № 2963, опубликовано 28 февраля 2015 года в газете "Қазыналы өңір" № 8).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима города Каражал по принадлежности вопроса.
Аким города Каражал К. Шорманбаев