Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы "Балықтыкөл ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 13/01 қаулысымен белгіленген шектеу іс-шаралары тоқталсын.
2. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы "Балықтыкөл ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3299 болып тіркелген, 2015 жылы 4 шілдедегі № 27 аудандық "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының міндеттерін атқарушысы Нұралы Нұрмақұлы Қалиевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Бексұлтанов

О снятии ограничительных мероприятий
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 24 декабря 2015 года № 33/01
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные постановлением акимата Нуринского района от 3 июня 2015 года № 13/01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Балыктыкольского сельского округа".
2. Признать утратившим силу постановление акимата от 3 июня 2015 года № 13/01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Балыктыкольского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3299, опубликованное в районной газете "Нұра" от 4 июля 2015 года № 27, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Калиева Нуралы Нурмаковича.
Аким района К. Бексултанов