Осакаров ауданы әкімінің 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 03/01 "Осакаров ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 34/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы №148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 03/01 "Осакаров ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2538 болып тіркелді, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 (7389) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы В. Абилсеитоваға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Әбілдин

О признании утратившим силу постановления акимата Осакаровского района от 14 января 2014 года № 03/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 19 июня 2015 года № 34/04
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I "О нормативных правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровского района от 14 января 2014 года № 03/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2538, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 1 марта 2014 года № 9 (7389).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района В. Абилсеитову.
Аким района
Н. Абильдин