“Жалағаш ауданының шалғайдағы елді мекенінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы №100 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 211 қаулысы
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш ауданының шалғайдағы елді мекенінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 100 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5015 болып тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2015 жылғы 27 маусымда, “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде 2015 жылғы 10 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев

О признании утратившим силу постановления акимата Жалагашского района от 22 мая 2015 года №100 “Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте Жалагашского района”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 15 октября 2015 года № 211
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жалагашского района от 22 мая 2015 года № 100 “Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте Жалагашского района” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5015, опубликованный в газете “Жалагаш жаршысы” от 27 июня 2015 года, в информационно-правовой системе “Әділет” от 10 июля 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев