Сырдария ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 қарашадағы "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" № 489 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 234 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабының талаптарына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 489 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 06.12.2013 жылы № 4549 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газет баспасының 14.12.2013 жылы №98 (8205) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөліміне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев

О признании утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 20 ноября 2013 года № 489 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 20 июля 2015 года № 234
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Сырдарьинского района от 20 ноября 2013 года № 489 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность" зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4549 06.12.2013 года, опубликованно в газете "Тіршілік тынысы" № 98 (8205) от 14.12.2013 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на отдел государственно–правовой работы аппарата акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Казантаев Г.