Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 280 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 384 қаулысы
1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 280 «Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы № 4953 болып тіркелді, 2014 жылғы 16 тамызда, 2014 жылғы 19 тамызда, 2014 жылғы 20 тамызда, 2014 жылғы 23 тамызда, «Қостанай таңы» газетінде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов

О признании утратившим силу постановления акимата области от 16 июня 2014 года № 280 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Костанайской области от 10 сентября 2015 года № 384
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 16 июня 2014 года № 280 «Об утверждении регламентов государственных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4953, опубликовано 16 августа 2014 года, 19 августа 2014 года, 20 августа 2014 года, 23 августа 2014 года в газете «Қостанай таңы»).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким области                               Н. Садуакасов