"Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың даму жоспарларын орындау жөніндегі есеп бөлімдерінің құрылымын, нысандарын, көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы және "Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың даму жоспарларын орындау жөніндегі есеп бөлімдерінің құрылымын, нысандарын, көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 22 қарашадағы № 508 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 309 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 4 маусымдағы № 176 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 260 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 327 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 402 бірлескен бұйрығы
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың даму жоспарларын орындау жөніндегі есеп бөлімдерінің құрылымын, нысандарын, көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы» және «Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың даму жоспарларын орындау жөніндегі есеп бөлімдерінің құрылымын, нысандарын, көрсеткіштерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 22 қарашадағы № 508 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 309 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 4 маусымдағы № 176 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 260 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 2 шілдеде № 8548 тіркелді).
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару саясаты департаменті Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде жіберсін және осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О признании утратившим силу Совместного приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 4 июня 2013 года № 176 и Министра финансов Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 260 "Об утверждении структуры разделов, форм, перечня показателей отчета по исполнению планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний, акционером которых является государство» и о признании утратившим силу совместного приказа Министра финансов Республики Казахстан от 22 ноября 2012 года № 508 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 309 "Об утверждении структуры разделов, форм, перечня показателей отчета по исполнению планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний, акционером которых является государство"
Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 мая 2015 года № 402 и Министра финансов Республики Казахстан от 27 мая 2015 года № 327
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 4 июня 2013 года № 176 и Министра финансов Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 260 «Об утверждении структуры разделов, форм, перечня показателей отчета по исполнению планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний, акционером которых является государство» и о признании утратившим силу совместного приказа Министра финансов Республики Казахстан от 22 ноября 2012 года № 508 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 309 «Об утверждении структуры разделов, форм, перечня показателей отчета по исполнению планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний, акционером которых является государство» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 8548).
2. Департаменту политики управления государственными активами Министерства национальной экономики Республики Казахстан направить в недельный срок копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет».

3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының      Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                 Ұлттық экономика
министрі
______________Б. Сұлтанов      ______________ Е. Досаев

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан
______________Б. Султанов
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Е. Досаев