"Сумен жабдықтау саласындағы реттеліп, көрсетілетін қызметтерді жеке адамдардың тұтыну көлемінің негізделген шамасын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 187 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 549 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 43-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Сумен жабдықтау саласындағы реттеліп, көрсетілетін қызметтерді жеке адамдардың тұтыну көлемінің негізделген шамасын айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 187 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10402 тіркелген, 2015 жылғы 1 сәуірде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде және мерзімдік баспасөз басылымдарында ресми жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) күнтізбелік бес күннің ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның қол қойылған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Е. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________ А. Мамытбеков
2015 жылғы _______ ___________

О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 187 "Об утверждении Правил определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 549
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 187 «Об утверждении Правил определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10402, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 1 апреля 2015 года).
2. Комитету по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) направление в течение пяти календарных дней копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ А. Мамытбеков
от «____» ____________ 2015 года